Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Wonder Core Smart Фитнес справа

Wonder Core Smart Фитнес справа
Photos
 • Видеа
 • Слики
Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа Wonder Core Smart Фитнес справа
-25%
Gymbit Wonder Core Smart Фитнес справа

ID: 103405629| SKU: 1000062970

Зајакнете ги мускулите на средниот дел од телото со револуционерната фитнес справа дизајнирана да го таргетира токму овој дел од телото како ласер! Со Wonder Core фокусирајте се на горните, средните и долните стомачни мускули, бутовите и задникот, и активирајте ги многу повеќе отколку со некоја друга справа.

Специјална понуда со 1.000 ден. ПОПУСТ!

Редовна цена: 3.990,00 ден.


Специјална цена: 2.990,00 ден.

Дополнителна гаранција
Додадете дополнителна гаранција
Дополнителна гаранција 1 година (490,00 ден.)
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Зајакнете ги мускулите на средниот дел од телото со Wonder Core

Сте виделе се, од магични апчиња, напорни вежби до неверојатни изјави за брзо слабеење - но ништо од тоа вам не ви одговара?

Не ги трошете вашето време и пари на нездрави, неефикасни решенија со кои нема да го добиете изгледот кој секогаш сте го посакувале.

Правете 6 различни забавни вежби со само 1 справа, наменета за стомачните мускули!

Со Gymbit Wonder Core комбинирате 6 различни вежби за тонирање на мускулите и го зголемувате согорувањето на калориите.

Со Wonder Core, покрај стомачните вежби, ќе можете да ги тонирате и мускулите на рацете и нозете:

 • 1. Стомачни
 • 2. Абдоменални вежби
 • 3. Мостови
 • 4. Склекови
 • 5. Вежби за бицепси & трицепси
 • 6. Ножички и возење велосипед
Со Wonder Core Smart, можете веднаш да престанете со неефикасни абдоменални вежби и да го трансформирате телото за многу кратко време!

Ги таргетира сите мускули на средниот дел од вашето тело

Во лабораториски испитувања е докажано дека е 100% поефикасен од другите справи кога станува збор за таргетирање на мускулите од средниот дел од телото

Тајната на Gymbit Wonder Core Smart е во неговиот моќен отпор благодарение на кој мускулите се активираат и при движењето нагоре како и при движењето надолу – па вие го добивате максимумот од секое вежбање и не трошите време залудно.

Оваа справа е многу ефикасна првенствено поради пружините кои влегуваат една во друга и деловите за максимална прецизност чија цел е да обезбедат неверојатен отпор од 12-22 кг. на секоја страна.

Ваквиот отпор ви овозможува да вежбате во двата правци и максимално да ги активирате мускулите.

Прилагодлив за сите фитнес нивоа

 • Јана се забавуваше додека ги тонираше нозете со Wonder Core

  Со Wonder Core Smart постигнав одлични резултати! Ги тонирав мускулите на стомакот, рацете и нозете. Не само што псотигнав одлични резултати, туку и навистина се забавував!

 • Пол сега може да направи многу повеќе склекови од претходно

  Пред да го купам Wonder Core Smart, правев можеби 3 или 4 склекови. Но со негова помош, дојдов и до 15 и навистина е забавно. Ми помага да го тонирам целото мое тело! Ја чувствувам разликата.

пакетот содржи

 • GymBit Wonder core smart справа
 • GymBit Wonder core smart водич за вежби
 • GymBit Wonder core smart водич за исхрана
Технички карактеристики
Материјал друго, пена, челик
Тежина 7 кг

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка
prekrasna sprava.mnogu mala a mnogu efikasna Review by barbi

1 производ(и)