Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали

Photo
Видео
-64%

Женските Pure сандали од Walkmaxx имаат заоблен ѓон, антибактериска заштита, прилагодливи лепенки и елегантен дизајн кој се вклопува речиси со секоја гардероба, што ги прави соодветни за секоја пригода.

Walkmaxx Pure Sandals 2.0 Женски сандали

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.090,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Женските Pure сандали од Walkmaxx имаат заоблен ѓон, антибактериска заштита, прилагодливи лепенки и елегантен дизајн кој се вклопува речиси со секоја гардероба, што ги прави соодветни за секоја пригода.

Дознајте повеќе
Детали за производот
 

Величина

Должина на стапалото

(см)

PURE SANDALS WOMEN 2.0 36 19,7
37 20,4
38 21,1
39 21,8
40 22,4
41 23,0
42 23,7
 

Удобни сандали со одличен изглед

Walkmaxx Pure женските сандали имаат заоблен ѓон кој ги активира мускулите и поддржвува правилна поставеност на телото. Влошката е со антибактериска заштита, која штити и од непријатни мириси. Тие се дизајнирани за максимална удобност, но истовремено, имаат елегантен и женствен дизајн. Достапни се во 4 бои.

 • Лесен дизајн
 • Удобност и свежина благодарение на антибактериската заштита и материјалите кои дишат
 • Прилагодливи лепенки со кои сандалите се соодветни за секоја ширина на стапалата

Овие обувки се соодветни за:

 • оние кои имаат проблеми со стапалата
 • сите оние кои имаат пошироки стапала
 • оние кои бараат поелегантни сандали од останатите кои се нудат на пазарот

Придобивки од walkmaxx обувките:

 • Еднаква дистрибуција на телесната тежина.
 • Заоблен ѓон.

 • Чувство како да одите боси.

 • Лесни.

 • Антибактериски третман

  Антибактериски третман кој елиминира 99,9% од бактериите, обезбедувајќи свежа и удобна средина за вашите стапала.   

Третман кој штити од бактерии

Новите Pure женски сандали имаат третман кој штити од бактерии и од непријатни мириси.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Pure
Достапни бои silver, златна, сина, црна
Достапни големини 36-42
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон термопластична гума
Материјал: Влошка антибактериски микрофибер, ЕВА гума, најлон, полиуретан (ПУ)
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) полиуретан (ПУ)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality