Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Walkmaxx Comfort Style Shoes Машки обувки

Photo
Видео

Неверојатна удобност на вашите стапала

Comfort Style машките обувки се дизајнирани да му дадат поддршка на вашето тело и да ви помогнат да го одбегнете непријатното чувство на изморени и отечени стапала. Влошката со мемори пена покрај удобноста, ви нудат и топлина во постудените денови. Идеални се за секоја пригода, без оглед дали станува збор за приватни или професионални настани.

Walkmaxx Comfort Style Shoes Машки обувки
Од 1.990,00 ден. До
Залиха: 2
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Неверојатна удобност на вашите стапала

Comfort Style машките обувки се дизајнирани да му дадат поддршка на вашето тело и да ви помогнат да го одбегнете непријатното чувство на изморени и отечени стапала. Влошката со мемори пена покрај удобноста, ви нудат и топлина во постудените денови. Идеални се за секоја пригода, без оглед дали станува збор за приватни или професионални настани.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Неверојатна удобност!

Ниските Comfort Style обувки ви нудат неверојатна удобност благодарение на заоблениот ѓон во комбинација со влошката со мемори пена и мекото перниче кај петата. Заборавете на изморените и отечени стапала - без оглед на тоа колку долго ќе морате да стоите на нозе или да се движите.

Модерни и софистицирани

Comfort Style ниските обувки се одличен избор за оние кои сакаат да изгледаат убаво, а истовремено да се чувствувате удобно. Направени се од внимателно одбрани материјали и во модерни бои кои ви помагаат да ја зголемите вашата самодоверба со секој ваш чекор. Овие обувки се одличен избор за сите приватни или професионални пригоди.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Comfort
Достапни бои кафеава, црна
Достапни големини 40-46
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон гумен термопластичен еластомер
Материјал: Влошка мемори пена, полиестер, полиуретан (ПУ)
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) еластин, напа полиуретан

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality