Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Comfort Домашни папучи

Comfort Домашни папучи Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Comfort Домашни папучи Walkmaxx Comfort Домашни папучи Walkmaxx Comfort Домашни папучи Walkmaxx Comfort Домашни папучи Walkmaxx Comfort Домашни папучи Walkmaxx
-57%
Walkmaxx Comfort Домашни папучи

SKU: 99-1000068840

По долг и напорен ден, Новите домашни папучи од Walkmaxx се она што им е потребно на вашите стапала. Во нив тие ќе се одморат и ќе се чувствуваат удобно.

Специјална понуда за сите Клуб 5* купувачи со 50% ПОПУСТ!
Walkmaxx Comfort Домашни папучи
Табела на големини

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 1.380,00 ден.


Специјална цена: 590,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

По долг и напорен ден, Новите домашни папучи од Walkmaxx се она што им е потребно на вашите стапала. Во нив тие ќе се одморат и ќе се чувствуваат удобно.

Уживајте во удобноста во вашиот дом

Walkmaxx Comfort домашните папучи се она што им е потребно на вашите стапала. Во нив тие ќе се одморат и ќе се чувствуваат удобно.

 • Ви нудат удобност и топлина.
 • Пената во влошката го апсорбира притисокот од стапалото.
 • Вашиот дом ќе биде удобен рај за Вашите стапала.
 • Достапни броеви: S(38-39), M(40-41), L(42-43) XL(44-45).

Се чувствувате како да сте боси

Флексибилниот ѓон на Walkmaxx прави да се чувствувате како да чекорите боси по мек песок.

Соодветни за:

Walkmaxx Comfort домашните папучи се она што им е потребно на вашите стапала. Во нив тие ќе се одморат и ќе се чувствуваат удобно.

Овие папучи се соодветни за:

 • Сите оние кои подолг период од денот поминуваат на нозе.
 • Оние кои сакаат да ги одморат стапалата и да се чувствуваат удобно.
Технички карактеристики
Вокмакс линија Comfort
Достапни бои беж, црна
Достапни големини S - XL
Материјал: Ѓон Други материјали, Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Текстил

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка