Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки

Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx
Photos
 • Видеа
 • Слики
Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки Walkmaxx
-65%
Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки

SKU: 99-1000071489

Walkmaxx Adaptive Elegant машките обувки се комбинација од елеганција и удобност, можете да ги носите во речиси секоја пригода. Walkmaxx Adaptive Elegant машките обувки се препорачани од страна на експерти и се одличен избор за сите оние кои имаат проблем со стапалата.

Walkmaxx Adaptive Adaptive Elegant 2.0 Машки обувки

Редовна цена: 3.690,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот
 

Величини

Должина на стапало

(см)

Adaptive Elegant Shoes Men 2.0 40 26,7
41 27,3
42 28,0
43 28,7
44 29,3
45 30,0
46 30,7
 

Удобност и елеганција за секојдневна намена

Walkmaxx Adaptive Elegant машките обувки се комбинација од елеганција и удобност, можете да ги носите во речиси секоја пригода. Тие се препорачани од страна на експерти и се одличен избор за сите оние кои имаат проблем со стапалата.

 • Мрежата ви нуди можност вашето стапало да дише и ги прави соодветни за потопли денови.
 • Петата има перниче со гел за дополнителна удобност.
 • Атрактивен дизајн кои ги вклопува во секоја пригода.

Walkmaxx Adaptive Elegant машките обувки се комбинација од удобност и елеганција.

Идеални за оние кои:

 • сакаат чевли кои можат да ги носат во различни пригоди
 • сакаат да изгледаат убаво а истовремено да се чувствуваат удобно
 • сакаат да ги спречат евентуалните проблеми со стапалата

Придобивки од Вокмакс чевлите:

 • Подеднаква распределба на телесната тежина

 • Заоблен ѓон

 • Се чувствувате како да одите боси.

 • Лесни.

 • Флексибилен ѓон.

 • Влошка со гел.

 • Дишат.

Уживајте во најудобните чевли.

Најновата Walkmaxx Adaptive линија на обувки е дизајнирана за оние кои имаат проблем да пронајдат чевли кои ќе одгавараат на нивното стапало.

Технички карактеристики
Вокмакс линија Adaptive
Достапни бои беж, сива, црна
Достапни големини 40-46
Заоблен ѓон Да
Материјал: Ѓон Други материјали
Материјал: Влошка Други материјали, Текстил
Материјал: Горен ѓон (во однос на ѓонот) Други материјали

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка