Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Tonific Масажер за тонирање и масирање на тело

Масажерот за тонирање и масирање на телото е новиот револуционерен начин да го тонирате вашето тело, да ги намалите масните наслаги и целулитот, да ја поттикнете циркулацијата и да уживате во придобивките од одличната масажа. Во комплетот добивате 3 посебни додатоци + додаток за измазнување пети.

Tonific Масажер за тонирање и масирање на тело
2.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Масажерот за тонирање и масирање на телото е новиот револуционерен начин да го тонирате вашето тело, да ги намалите масните наслаги и целулитот, да ја поттикнете циркулацијата и да уживате во придобивките од одличната масажа. Во комплетот добивате 3 посебни додатоци + додаток за измазнување пети.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во масажата, тонирајте го телото и намалете ги килограмите

Дали сакате да го намалите вишокот килограми и да го тонирате телото без постојаниот напор кој го вложувате додека вежбате? Сега може да го постигнете тоа - заедно со дополнителната придобивка од неверојатната масажа која дополнително ќе ги опушти вашите мускули и ќе ја поттикне циркулацијата!

Tonific е уникатен, револуционерен повеќенаменски производ кој:

 • Визуелно ќе го зацврсти целото тело: стомакот, задникот, рацете и други делови од телото.
 • Ќе ви помогне ефективно да вежбате без никакви болни искуства.
 • Продира длабоко во кожата и ги елиминира тврдоглавите масни наслаги и го намалува целулитот.
 • Ќе ви овозможи одлична масажа која ќе ја поттикне циркулацијата, ќе ја намали болката во  мускулите и ќе ги опушти вкочанетите и здрвени мускули.
 • Ефективно се справува со целулитот и виснатите мускули, а вашето тело ќе биде тонирано.
 • Ќе ви помогне да ја отстраните грубата и тврда кожа за мазен изглед.

Елиминирање на масните наслаги и неверојатна промена

Tonific е специјално дизајниран со специјална ергономска структура, па така многу лесно ќе го држите и ќе може да го притиснете кон делот кој сакате да го третирате: стомакот, задникот, колковите, нозете, рацете и други делови.

Тоа значи дека може да ги третирате масните наслаги на одредени проблематични делови и значително да го промените изгледот и формата на вашето тело.

Моќна кружна масажа која ќе ве ослободи од болката и напнатоста во мускулите

Најдобро од сѐ е тоа што ќе се наградите со одлична масажа во удобноста на вашиот дом. Заедно со Tonific добивате 3 специјални додатоци и 6 посебни можности за масирање за да ги задоволите вашите потреби:

Опуштање на мускулите со сферни додатоци

Стимулацијата на чувствителните точки ќе ви помогне да се ослободите од напнатоста во мускулите и да ја подобрите циркулацијата - одлично за масирање на уморни стапала и раце!

Сферни додатоци за намалување на целулитот

Продираат длабоко во вашата кожа и ви помагаат да го намалите целулитот и обемот на половината, бутовите и рацете.

Спирални сферни додатоци

Ги релаксираат вашите мускули и ви помагаат да се ослободите од болките и уморот - совршени за масирање на вратот, грбот и други места каде чувстувате болка или вкочанетост.

Разубавете ги вашите стапала со нежниот додаток за измазнување

И сега конечно ќе може да ја искористите предноста на НОВИОТ додаток за измазнување на пети кој има 2 турпии (мека и груба) за нежно измазнување на вашите стапала, кои после третманот ќе изгледаат мазно и прекрасно.

 

 • Визуелно ќе го зацврсти целото тело: стомакот, задникот, рацете и други делови од телото.
 • Ќе ви помогне ефективно да вежбате без никакви болни искуства.
 • Продира длабоко во кожата и ги елиминира тврдоглавите масни наслаги и го намалува целулитот.
 • Ќе ви овозможи одлична масажа која ќе ја поттикне циркулацијата, ќе ја намали болката во мускулите и ќе ги опушти вкочанетите и здрвени мускули.
 • Ефективно се справува со целулитот и виснатите мускули, а вашето тело ќе биде тонирано.
 • Ќе ви помогне да ја отстраните грубата и тврда кожа за мазен изглед.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality

Review by мафра

07.10.2016

акција
дали во скоро време ќе биде на попуст,некои мои пријатели го купија со попуст 1990ден.

1 производ(и)