Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Wellneo Вреќичка со солени кристали

Вреќичка со солени кристали Wellneo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Вреќичка со солени кристали Wellneo Вреќичка со солени кристали Wellneo Вреќичка со солени кристали Wellneo Вреќичка со солени кристали Wellneo
-34%
Wellneo Вреќичка со солени кристали

ID: 102480215 | SKU: 1000059187

Вреќичка со солени кристали од Трансилваниска солена пештера - единствена по своите лековите карактеристики од 2 век од нашата ера.

Со вдишување од инхалаторот, белите дробови се полнат со лековитите состојки за солените кристали кои се сместени во ќесичка внатре во самиот инхалатор.

Залиха: 3

Редовна цена: 590,00 ден.


Специјална цена: 390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Вреќичка со солени кристали од Трансилваниска солена пештера

Единствена по своите лековите карактеристики од 2 век од нашата ера.

Со вдишување од инхалаторот, белите дробови се полнат со лековитите состојки за солените кристали кои се сместени во ќесичка внатре во самиот инхалатор.

 Wellneo Salt Inhaler ви помага да:

 • го подобрите и олесните дишењето
 • ги намалите симптомите на астма
 • ги лекувате настинките и респираторните инфекции
 • го намалите 'рчењето
 • го намалите ефектот од пушењето

 

 

 

Хигиенска торбичка која може да се замени со нова или пак да се дополни

Со нормална употреба, активните состојки на Wellneo Salt Inhaler траат приближно 1 година. Торбичката со сол може да се смени или пак дополни. Ова помагало е многу едноставно за одржување.

 • оние кои бараат ефикасен природен уред за детоксикација
 • оние кои патат од астма или алергии
 • оние кои патат од респираторни заболувања, вклучувајќи ги тука и белодробните опструкции
 • оние кои бараат природен начин како да ги олеснат симптомите на кашлицата, грипот или обичната настинка
 • оние кои бараат помош за намалување на рчењето
 • оние кои сакаат да ги намалат негативните ефекти од пушењето

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка