Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dr. Levine's Магнетен појас за половина

Магнетен појас за половина Dr. Levine's
Photos
 • Видеа
 • Слики
Магнетен појас за половина Dr. Levine's Магнетен појас за половина Dr. Levine's Магнетен појас за половина Dr. Levine's Магнетен појас за половина Dr. Levine's Магнетен појас за половина Dr. Levine's
Dr. Levine's Магнетен појас за половина

ID: I0384 | SKU: 1000000166

Магнетен појас за половина на Др Левин - вистинска и ефикасна магнетна терапија против болки во половината настанати од ревматоиден артритис, исчашувања, како и за рехабилитација на спортски повреди.

Dr. Levine's Магнетен појас за половина
790,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Магнетен појас на Др. Левин

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

 • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
 • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Магнетните копчиња се вшиени во појасот и не се штетни по здравјето. Од хигиенски причини, се препорачува носење на појасот врз долна облека.

Должината на појасот одговара за сечиј обем на половина

ЗАБЕЛЕШКА: Магнетните делови треба да се носат кога се движите, седите или работите ( пред спиење треба да се извадат). Не се препорачуваат за лица што имаат вградени апарати на срце (пејсмејкер и слични апарати).

Магнетниот појас за половина, изум на американскиот ортопед Др. Левин, содржи медицински магнети кои:

 • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
 • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.
 • ја подобруваат циркулацијата на крвта во половината
 • ги олеснуваат болките кои се појавуваат од ревматоиден артритис, исчашување или спортска повреда.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка