Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Kosmodisk Classic Помагало за половина

Photo
Video
-60%

Едноставно и ефикасно решение за болките во долниот дел од грбот.

Особено им го препорачуваме на физички работници, луѓе кои седат подолги временски периоди, бремени жени и млади мајки.

Kosmodisk Classic Помагало за половина

Редовна цена: 2.490,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-554
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Едноставно и ефикасно решение за болките во долниот дел од грбот.

Особено им го препорачуваме на физички работници, луѓе кои седат подолги временски периоди, бремени жени и млади мајки.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Космодиск Класик Помагалото за половина треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба. Ние препорачуваме употреба во период од 30 дена – за време на овој период треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.

По подолга употреба може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перетеКосмодиск Класик  Помагалото за половина во машина за перење алишта.

Уникатниот Космодиск Систем на ребренца ќе дејствува сé додека неговиот облик не се оштети. Пред употребата на Космодиск, проверете да не е оштетен производот.

Космодиск Класик Помагалото за половина треба да се користи секогаш кога се јавуваат болки, но, ве молиме, придржувајте се кон упатството за употреба. Ние препорачуваме употреба во период од 30 дена – за време на овој период треба да се носи најмалку 3 часа дневно.

КОСМОДИСК КЛАСИК производите може да се носат над или под долна облека. Во секој случај, најдобри ефекти ќе почувствувате ако ги носите директно на кожата. Ребрестата страна секогаш треба да биде свртена кон телото.

По подолга употреба може да го измиете со топла вода и четка. Употребувајте биоразградлив сапун кој не ја иритира кожата. Не го перетеКосмодиск Класик  Помагалото за половина во машина за перење алишта.

Уникатниот Космодиск Систем на ребренца ќе дејствува сé додека неговиот облик не се оштети. Пред употребата на Космодиск, проверете да не е оштетен производот.

  • привремено или трајно отстранување на болките додека го носите
  • сосема природно – без лекови или хемикалии
  • лесен за употреба кога работите, рекреирате или одмарате
  • удобен и лесно приспособлив
  • една инвестиција за цел живот
  • нема ризик / 30 дена рок за враќање на парите

 

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star