Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Kosmodisk Active Спортски појас

Active Спортски појас Kosmodisk
Photos
  • Видеа
  • Слики
Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk Active Спортски појас Kosmodisk
-28%
Kosmodisk Active Спортски појас

SKU: 99-1000000089

Во соработка со експерти и професионални спортисти го создадовме Космодиск Актив – нова генерација на производи од брендот Космодиск која ќе ги задоволи и најспецифичните корисници.

Космодиск Актив спортскиот појас е расположив во величина L (обем на половина: 80 – 100 см.)

 

Kosmodisk Active Спортски појас

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 4.170,00 ден.


Специјална цена: 2.990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Космодиск Актив спортскиот појас се состои од појас за половината и продолжен лумбален Космодиск.

Појасот е направен од многу квалитетен еластичен материјал од памук и полиамид, пријатен на допир и за носење.

Уникатниот систем на прикачување овозможува 2 начина на употреба: со појасот за половината или со дополнителен сет ластици. Појасот за половината може да се носи и самостојно.

Космодиск Актив спортскиот појас се состои од појас за половината и продолжен лумбален Космодиск.

Појасот е направен од многу квалитетен еластичен материјал од памук и полиамид, пријатен на допир и за носење.

Уникатниот систем на прикачување овозможува 2 начина на употреба: со појасот за половината или со дополнителен сет ластици. Појасот за половината може да се носи и самостојно.

Ние особено го препорачуваме на луѓе кои се склони кон болка и повреди во пределот на грбот; на спортисти, физички работници, на оние кои седат подолг временски период...

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка