Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

24/7 Seaberg Спортски ранец

24/7 Seaberg Спортски ранец
Photos
 • Видеа
 • Слики
24/7 Seaberg Спортски ранец
-50%
24/7 Seaberg Спортски ранец

ID: 105052635 | SKU: 1000075450

Ви ги претставуваме неверојатно квалитетните Seaberg спортски ранци во кои можете уредно да спакувате се што ви е потребно. Во долниот дел можете да ги ставите дури и вашите патики за трчање, џебовите се одделени од главниот дел со цел да можете на различно место да ги ставите мокрите спортски алишта од другите работи кои ќе ги носите со вас, а од страната има џебови за шишиња.

24/7 Seaberg Спортски ранец

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот

Ви ги претставуваме неверојатно квалитетните Seaberg спортски ранци во кои можете уредно да спакувате се што ви е потребно. Во долниот дел можете да ги ставите дури и вашите патики за трчање, џебовите се одделени од главниот дел со цел да можете на различно место да ги ставите мокрите спортски алишта од другите работи кои ќе ги носите со вас, а од страната има џебови за шишиња.

Тие имаат анатомска форма што ги прави многу удобни за носење.

Благодарение на Air-X системот, се добива ефикасна вентилација.

Ранецот е направен од специјално дизајнирана ткаенина која е отпорна на дамки од нечистотии.

 • мека рачка, облога на грбот и облога за рачките на рамената за дополнителна удобност
 • анатомска форма
 • повеќе џебови
 • џеб за шише
 • ткаенина отпорна на дамки и вода

Технички карактеристики:

 • Материјал: Надворешен дел: 100% полиестер, Внатрешен дел: 100% полиестер
 • Димензии: 47x34,5x23 см.
 • Волумен: 36 л.
 • Тежина: 0,8 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка