Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Schildkröt Топка за вежбање

Топка за вежбање Schildkröt
Photos
 • Видеа
 • Слики
Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt Топка за вежбање Schildkröt
Schildkröt Топка за вежбање

SKU: 99-1000038896

Високо квалитетна пилатес топка направена од издржливи материјали соодветна за сите типови на вежби. Достапна во 3 бои и димензии.  

Schildkröt Топка за вежбање

* Задолжителни полиња

Од 1.490,00 ден. До
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Одржувајте ја вашата форма и уживајте во максималната удобност благодарение на високо квалитетната фитнес топка.  

Безбедна и едноставна за употреба, оваа топка е идеална за јога, пилатес или вежби за трудници. 

Достапна е во 3 различни големини согласно вашите потреби. Фитнес топката ќе ги засили вежбите и ќе ви овозможи активирање на целото тело.  

 • Може да ја користите за за различни видови на вежби.
 • Одлична е за зголемување на стабилноста.
 • Идеален избор за јога, пилатес или фитнес. 
 • Ефикасна за тонирање на различни мускулни групи.
 • Го подобрува држењето додека седите.
 • За сите возрасти.

Одличен избор за оние со ограничен простор.

Направена од долготрајни материјали, оваа фитнес топка му ја дава на вашето тело соодветната поддршка.  

 • Мека гумена површина, едноставна за одржување.
 • Направена од многу цврст ПВЦ.
 • Вклучена ножна пумпа.
 • Достапна во 3 величини.
 • Високо квалитетна фитнес топка која е безбедна и едноставна за употреба.
 • Надополнување на различни вежби.
 • Помага во тонирањето на мускулите.
 • Го зголемува балансот и координацијата.
 • Мека гумена површина која му дава поддршка на вашето тело.
 • Го подобрува држењето кога седите.
 • Соодветна за секоја возраст.    
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики вклучена пумпа
Достапни бои зелена, сива
Материјал ПВЦ
Тежина 1,45 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка