Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Schildkröt Држачи за склекови

Држачи за склекови Schildkröt
Photos
 • Видеа
 • Слики
Држачи за склекови Schildkröt Држачи за склекови Schildkröt Држачи за склекови Schildkröt Држачи за склекови Schildkröt Држачи за склекови Schildkröt
Schildkröt Држачи за склекови

ID: 103789682 | SKU: 1000067531

Сет од 2 шипки за склекови, 12 см висина, максимална дозволена тежина од 120 кг, челича конструкција. Дизајнирани за тонирање на мускулите на горниот дел од телото. Идеални и за мажи и за жени.   

Schildkröt Држачи за склекови
Залиха: 2
990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Идеални склекови за секого и во секое време.

Без оглед на тоа дали сте почетник или професионалец, овие реквизити се задолжителен дел од вашата фитнес опрема. 

Дизајнирани за да ги зајакнат и тонираат мускулите на горниот дел од телото, овие реквизити ви даваат стабилност и ви овозможуваат да ја користите силата на сопственото тело додека вежбате.  

 • Редовната употреба ефикасно ќе ги зајакне и тонира мускулите на горниот дел од телото.
 • Шипките ви овозможуваат да ги тренирате мускулите од различни агли.
 • Ви овозможуваат да правите вежби во различни положби: додека седите, додека лежите, додека лежите со свиткани колена или во комбинација со фитнес топка.
 • Овие реквизити се и за мажи и за жени.

Цврстата конструкција ви дава стабилна платформа и го олеснува еднаквото распределување на тежината додека вежбате.

Уживајте во вежбање кое е безбедно и удобно со високо квалитетна опрема која ви дава соодветна поддршка.

 • Деловите за раце се обложени со пена.
 • Шипките се обложени со неопрен.
 • Направени од долготрајна пластика со челична конструкција со дијаметар 20мм.
 • Одлични за дома или додека патувате.
 • Одлични за секого без оглед на пол и фитнес ниво.    

 

 • Зајакнување на мускулите на горниот дел од телото.
 • Основа која е стабилна и еднакво ја дистрибуира тежината.
 • Ви овозможува да вежбате во различни положби на телото.
 • Делови кои се обложени за поголема удобност.
 • Идеални и за мажи и за жени.
 • Можат да се користат дома или додека сте на патување.
 • 12см висина, поддршка до 120кг со цврста конструкција.
Технички карактеристики
Максимална тежина на корисник 120 кг
Материјал пена, челик
Тежина 1,1 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка