Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња)

Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња) Runtastic
Photos
 • Видеа
 • Слики
Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња) Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња) Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња) Runtastic
Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња)

ID: 103360557 | SKU: 1000062523

Држачите имаат зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување. Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон. Исто така, може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка или пренослив УСБ полнач.

Runtastic Easy Силиконски држачи за велосипед (2 парчиња)
Залиха: 9
990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Одличен додаток за обожавателите на велосипедизмот, овие силиконски држачи ќе ви помогнат да го зачувате вашиот телефон од гребаници или оштетувања. Држачите одговараат на сите велосипеди, без разлика дали возите низ град или повеќе сакате нерамен терен, вашиот телефон или мобилен уред, сигурно ќе остане безбедено закачен на вашиот велосипед. 

Можете да ги користите држачите за да закачите и други прдмети како што се преносливи УСБ полначи, сијалици или други потребни додатоци. 

 • Имаат зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување
 • Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон
 • Може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка,  пренослив УСБ полнач  или други потребни додатоци...
 • Прикачувањето е лесно и едноставно. Се прикачува за неколку секунди без употреба на дополнителни алатки. 
 • Одговара со сите големини и видови на велосипеди

Избегнете оштетување на чувствителните мобилни уреди. Runtastic Силиконските држачи за велоспеди се корисни за да ги имате при рака вашите неопходни мобилни уреди. 

Одлични се за секаква опрема која би ви била потребна додека се возите.

 • Пакувањето содржи 2 Runtastic Силиконски држачи за велосипед.
 • Зајакната средина која го поддржува и заштитува вашиот телефон од гребаници и оштетување
 • Еластичниот силиконски држач се прилагодува за да одговара на големината на секој паметен телефон
 • Може да се користи за да прикачите и велосипедска сијаличка,  пренослив УСБ полнач  или други потребни додатоци.
 • Ги држи потребните работи на дофат а сепак, нема да ви пречат. 
 • Брзи и едноставни за прикачување
 • Одговара на сите велосипеди и мобилни уреди
 • Пакувањето вклучува 2 Runtastic Силиконски држачи за велосипед.
Технички карактеристики
Тежина 50 g

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка