Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
  • 100% Безбедно купување
  • Вистински избор
  • Плаќање на рати

Perfect Core Топка за вежбање

Core Топка за вежбање Perfect
Photos
  • Видеа
  • Слики
Core Топка за вежбање Perfect Core Топка за вежбање Perfect Core Топка за вежбање Perfect
Perfect Core Топка за вежбање

SKU: 99-1000040183

Оваа топка за вежбање има дизајн на само - исправување што значи дека вашето тело ќе биде секогаш во оптимална положба, а мускулите ќе бидат максимално активирани. Не пука и е изработена од најквалитетни материјали. Во комплетот добивате и пумпа.

 

Perfect Core Топка за вежбање
Од 1.490,00 ден. До
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот

Исправени, безбедни и пдоготвени!

Perfect Core Ball топката за вежбање ви нуди динамичен и забавен начин на тонирање и зајакнување на мускулите на стомакот, грбот, нозете и рацете. 

Оваа топка е дизајнирана сама да се исправа, што значи дека вашето тело секогаш ќе биде во оптимална положба, додека топката ќе остане на едно место. Одличен реквизит за почетници и професионалци.

Фитнес топките се одлични за зголемување на интензитетот и ефикасноста на вежбите. На едната страна од топката има додаток кој ја одржува топката стабилна и ја одредува положбата во која седите.

Соодветна за сите возрасти, за почетници и професионалци

Perfect Core Ball фитнес тпката е идеална за разни вежби за тонирање на мускулите на различни делови од вашето тело, додека вие сте во стабилна положба.

  • Најновата технологија на позиционирање на едно место (SetPoint Technology)  ја одредува положбата на вашето тело и спречува топката да се превртува.
  • Специјално направена од материјал кој не пука.
  • Во комплетот добивате и пумпа со ленти, иглички за затварање на отворот и дел за вадење на игличките.
  • Оваа топка е достапна во 3 димензии (дијаметар од 55см, 65см и 75см)
  • Максимална дозволена тежина на корисник: 136 кг.

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by shqipe lloncari

07.10.2016

pozdrav
topkata od 55cm za koe vozrast e ?

1 производ(и)