Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Focus P1 Лента за трчање

Focus P1 Лента за трчање
Photos
 • Видеа
 • Слики
Focus P1 Лента за трчање Focus P1 Лента за трчање Focus P1 Лента за трчање
-8%
Gymbit Focus P1 Лента за трчање

ID: 105907859| SKU: 1000087903

GymBit Motorized Treadmill Focus P1 е компактна и функционална лента и ќе ви помогне да ги остварите своите фитнес цели. Лентата има прилагодлив наклон, прилагодлива потпора и многу повеќе.

Редовна цена: 23.990,00 ден.


Специјална цена: 21.990,00 ден.

Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Focus P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • 2HP мотор
 • Наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 2.0 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија преклопено: 64 x 55 x 137 см.; големина на појасот за трчање: 110 - 40 см.
Дополнителни карактеристики running belt size: 110 - 40 cm; emergency stop key
Максимална тежина на корисник 120 kg
Моќност 1,0 - 1,5 HP
Опсег на брзина 0,8 - 12 km/h
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 120 kg
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, време, калории, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка
super (Y) Review by ane

1 производ(и)