Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Robust Home Gym Tower Повеќенаменска справа

Home Gym Tower Повеќенаменска справа Robust
Photos
 • Видеа
 • Слики
Home Gym Tower Повеќенаменска справа Robust
Robust Home Gym Tower Повеќенаменска справа

ID: 104415925 | SKU: 1000069171

Повеќенаменска справа со која ќе можете да ги активирате мускулите на целото тело преку различни видови на вежби. Справата има меки перничиња за седење и за потпирање на грбот за дополнителна удобност. Со неа многу лесно ќе правите вежби за рацете, нозете и стомачниот дел од телото. Димензии на главна рамка: 38 x 38 мм. Тежина: 74 кг. Димензии: 129 x 82 x 191 см. Вкупна тежина на плочките: 45 кг. Максимална тежина на корисник: 100кг.

18.990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот

Активирајте го целото тело со една компактна справа

Robust Home Gym Tower е повеќенаменска справа со која ќе можете да правите најразлични вежби за целото тело во вашиот дом.

Дизајнирана со безбедносни, практични и прилагодливи карактеристики кои се прилагодуват на секој корисник. 

 • Практична справа со која ќе правите различни вежби за сите мускулни групи.
 • Прилагодливи карактеристики за секој корисник - од почетници до професионалци.
 • Меки перничиња за седење и потпирање на грбот за поголема удобност.
 • Зголемување на силата на мускулите, поздрав метаболизам и брзо согорување на калориите.

Повеќенаменска, долготрајна и практична справа

 • Ги активира сите мускули на телото.
 • Меки перничиња за седење и потпирање на грбот за поголема удобност.
 • Менувајте ја тежината со која ќе вежбате: максимална тежина од 45 кг.
 • Главна рамка: 38 x 38 мм.
 • Димензии: 129 x 82 x 191 см со 74 кг тежина.
 • Максимална тежина на корисник: 100 кг.
 • Повеќенаменска справа за целото тело.
 • Дополнителна тежина до 45 кг.
 • Меки перничиња за седење и потпирање на грбот за поголема удобност. 
Технички карактеристики
Димензија 129 x 82 x 191 см
Максимална тежина на корисник 100 кг
Материјал cement, друго, железо, ПВЦ
Тежина 76 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка