Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Сет тегови 15кг.

Сет тегови 15кг. Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Сет тегови 15кг. Gymbit Сет тегови 15кг. Gymbit Сет тегови 15кг. Gymbit Сет тегови 15кг. Gymbit
-20%
Gymbit Сет тегови 15кг.

ID: 105830082 | SKU: 1000079051

GymBit сетот за вежбање од 15 кг е одличен додаток кога вежбате без тежина на некоја од справите. Сетот вклучува 8х плочи од 1 кг и 4х 0,5 кг., како и 2 кратки шипки за тегови и 4 стеги за плочите.

Специјална понуда со 20% ПОПУСТ!

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 2.390,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

GymBit сетот за вежбање од 15 кг. е одличен додаток кога вежбате без тежина на некоја од справите. Сетот вклучува 8х плочи од 1 кг и 4х 0,5 кг., како и 2 кратки шипки за тегови и 4 стеги за плочите.

Тежината може многу едноставно да се регулира со вадење и додавање од плочите.  

Сетот го добивате во пластична кутија која е одлична за негово чување.   

GymBit 15 кг сет

 • 4x 0,5 кг плочки
 • 8x 1 кг плочки
 • 4x стеги
 • 1x црна пластична кутија

Технички карактеристики:

 • материјал: челик, гума, пластика
 • димензии: (кутија) 41 x 25,5 x 13,5 см
 • Тежина на производот: 15кг
Технички карактеристики
Димензија (куферче) 41 x 25,5 x 13,5см.
Достапни бои црна
Материјал гума, пластика, челик
Тежина 15 кг.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка