Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Gymbit Dynamic S1 Magnetic Crosstrainer Елиптичен велосипед

Доколку ја барате идеалната справа за вежбање, тогаш навистина ќе уживате со Gymbit Magnetic Crosstrainer Dynamic S1 благодарение на неговиот најнов дизајн и можност за вежбање со високо ниво на амортизација. Со елиптичните движења, вежбајте ги главните мускулни групи, тонирајќи и обликувајќи го целото тело!
Gymbit Dynamic S1 Magnetic Crosstrainer Елиптичен велосипед
21.990,00 ден.
Залиха: 1
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо
Доколку ја барате идеалната справа за вежбање, тогаш навистина ќе уживате со Gymbit Magnetic Crosstrainer Dynamic S1 благодарение на неговиот најнов дизајн и можност за вежбање со високо ниво на амортизација. Со елиптичните движења, вежбајте ги главните мускулни групи, тонирајќи и обликувајќи го целото тело!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Зајакнете ги мускулите и истовремено забавувајте се со Gymbit Magnetic Crosstrainer Dynamic S1 - Елиптичен велосипед

Елиптичните движења претставуваат всушност збир од качување по скали, возење велосипед, скијање и пешачење. Кога се движите нанапред, делувате на мускулите на бутовите, долниот дел од абдоменот, колковите и квадрицепсите.

При движење наназад, фокусот е на мускулите од долниот дел на нозете. Сето ова го прави магнетниот елиптичен велосипед идеална фитнес справа за слабеење, издржливост и тонирање на мускулите во удобноста на вашиот дом.  

Најнова технологија во вежбањето

 • Вежби за целото тело
 • Движење нанапред и наназад
 • Магнетен систем
 • Без притисок врз зглобовите
 • Напреден дизајн
 • 5 нивоа на отпор
 • ТивокSmooth / quiet action
 • Издржлив, удобен / компактен
 • Рачки со двојна активност и сензори за пулс
 • Големи педали кои не се лизгаат
 • Тркала за транспорт
 • LCD екран
 • LiveActive бренд
Технички карактеристики
Димензија 164 x 49 x 159,5 см.
Дополнителни карактеристики скен, време, брзина, растојание, одометар, калории и рачен пулс
Отпор 8 нивоа
Систем на кршење рачно
Тркало 8 кг.
Фунцкии на екран брзина, време, вртежи во минута, закрепнување, калории, масти во телото, пулс, растојание, скенирање

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Quality