Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Iron Frame Kit Дополнителен сет за тегови

Дополнителен сет кој ви овозможува да додадете и до 20 кг. на GymBit Home Gym Force S1. Ги поддржува сите стандардни тегови и вклучува 2 клипа за прицврстување на шипките.

Gymbit Iron Frame Kit Дополнителен сет за тегови
990,00 ден.
Залиха: 2
Јавете ни се на 02 3094-554
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дополнителен сет кој ви овозможува да додадете и до 20 кг. на GymBit Home Gym Force S1. Ги поддржува сите стандардни тегови и вклучува 2 клипа за прицврстување на шипките.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Дали тежината со која вежбате е доволна за вас?

Доколку сакате да додадете дополнителна тежина на веќе постоечките справи, тогаш овој сет е идеален за вас.  Тој ја надополнува GymBit Home Gym Force S1 - повеќенаменската справа со поголема тежина и повеќе опции.

 • Зајакнувајте ги мускулите, согорувајте ги калориите и масните наслаги многу побрзо.
 • Зголемете го интензитетот за вежбање и додајте 20 кг дополнителна тежина.

Уживајте во интензивните вежби и флексибилноста во удобноста на вашиот дом.

Дизајниран за потребите на професионалните спортисти, GymBit железната шипка олеснува голем број на вежби и го зголемува нивниот интензитет.

 • Едноставен за склопување
 • Добивате и безбедносни клипови за прицврстување
 • Одговара на GymBit Home Gym Force S1 повеќенаменската справа
 • 20 кг дополнителна тежина
 • употреба на стандардни тегови
 • го зголемува капацитетот на GymBit Home Gym Force S1
Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики дополнителна тежина 15 кг.
Материјал железо
Тежина 2,65 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка