Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Focus S1 Елиптичен велосипед

Focus S1 Елиптичен велосипед Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Focus S1 Елиптичен велосипед Gymbit
Gymbit Focus S1 Елиптичен велосипед

ID: 103678439 | SKU: 1000064006

Доколку барате идеален начин на вежбање, тогаш велосипедот GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1, со својот иновативен дизајн и едноставен начин на употреба, е идеален за вас. Благодарение на елиптичните движења, вие ќе ги активирате мускулите на целото тело.

Gymbit Focus S1 Елиптичен велосипед
Залиха: 2
14.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Обликувајте го телото низ забава со GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1

Елиптичните движења се спој од качување по скали, возење велосипед, скијање и пешачење. Додека се движите нанапред, ги таргетирате мускулите на задникот, долниот абдоменален дел, колковите и бутовите. Со движењето наназад, фокусот е на колковите, задникот, бутовите, колената и страничните мускули. Сето ова го прави GymBit Magnetic Crosstrainer Focus S1 идеална справа за слабеење, зајакнување на телото и тонирање на мускулите.

Придобивки:

 • Вежби за целото тело
 • Движење нанапред и наназад
 • Магнетен систем
 • Без притисок врз зглобовите
 • 5 нивоа на отпор
 • Тивок
 • Удобен, компактен, долготраен
 • Сензори за пулс на рачките
 • Големи педали
 • LCD екран
 • Тркало од 6 кг
 • Магнетен систем со 8 нивоа на отпор
 • Вградени тркала
 • Двонасочно движење
 • Сензори за пулс
 • Голем LCD монитор со едно копче
Технички карактеристики
Димензија 118 x 62 x 160 см
Дополнителни информации forward & reverse way of motion
Дополнителни карактеристики Вграден рачен пулс, големи нелизгачки педали
Максимална тежина на корисник 110 кг
Отпор 8 нивоа
Систем на кршење магнетски
Тежина 26kg
Тркала за транспорт Да
Тркало 6 кг
Фунцкии на екран брзина, време, калории, одометар, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка