Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Gymbit Power S1 Клупа за вежбање

Power S1 Клупа за вежбање Gymbit
Photos
 • Видеа
 • Слики
Power S1 Клупа за вежбање Gymbit
Gymbit Power S1 Клупа за вежбање

ID: 103678454| SKU: 1000064019

Gymbit Body Bench Power S1 е повеќенаменска справа која ќе ви заштеди простор и која ќе ви помогне да го зајакнете целото дело, вежбајќи во вашиот дом. Можете да ја користите за правење вежби за зацврстување на телото, има 3 нивоа на наклон, потпирачи за нога, за раце и држачи за тегови

Залиха: 1
9.990,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Gymbit Body Bench Power S1 има неверојатен дизајн со кој можете да го прилагодувате потпирачот за грбот, а има и држачи за раце со кои можете да правите разновидни вежби. 

Целосно прилагодливата Клупа за вежбање - Gymbit Body Bench Power S1 ви нуди сè што ви е потребно за вежбање на целото тело. Се работи за една, компактна клупа која не зафаќа многу простор. Изработена од јак и издржлив метал, кој ќе стане ваш партнер во вежбањето и ќе ви пружи безбедно вежбање со години. Дизајнирана е со дополнителни карактеристики, пружи удобност и различна вежба секој пат:

 • дизајн кој не зафаќа простор и се преклопува - за лесно чување и транспорт
 • прилагодлив потпирач за грвот со можност да стои рамно и 3 нивоа на наклон за изведување различни вежби
 • прилагодлива висина дизајнирана за да одговара за корисници со различна висина
 • големи и удобни држачи за удобност при вежбање на нозете
 • вклучува држачи за раце кои ќе ви помогнат при обликување на мускулите на  вашите гради, грб и на рацете
 • цврст дизајн кој обезбедува стабилност
 • тапацирана клупа за удобност

Gymbit Body Bench Power S1 ви нуди можност да го зацврстите целото тело во удобноста на вашиот дом

Вежбите за зајакнување на вашето тело можат да станат забавни и удобни.  Gymbit Body Bench Power S1 Клупата за вежбање го олеснува изведувањето на сите вежби благодарени на цврстиот дизајн и удобната клупа. Можете да ги вежбате:

 • рацета и рамената
 • градите и грбот
 • стомачните
 • задникот и нозете.

Дефинирани мускули и здрав изглед со Gymbit Body Bench Power S1

Gymbit Body Bench Power S1Клупата за вежбање е одлична фитнес справа за зајакнување на телото и подобрување на издржливоста. Со редовното вежбање можете да ги искусите следните предности: 

 • ќе ви помогне да согорувате калории и намалувате килограми побрзо
 • ја подобрува силата, издржливоста и финтес нивото
 • го подобрува држењето
 • ги подобрува стабилноста, балансот и контролата на телото
 • штити од повреди на грбот и болки во мускулите
 • дефинирани мускули и обликувано тело
 • намалување на стресот, подобрно расположение и зголемена енергија. 

Обликувајте го вашето тело со помош на една справа - нарачајте ја Клупата за вежбање Gymbit Body Bench Power S1 сега.

ИНСТРУКЦИИ И СОВЕТИ ЗА БЕЗБЕДНОСТ:

Справата е соодветна за корисници со максимална тежина до 110 кг..

 • Клупа со 4 нивоа на наклон и прилагодлива висина
 • Држачи за нозе
 • Држачи за раце
 • Држачи за тегови
Технички карактеристики
Димензија 146 x 121 x 107 см
Материјал пена, челик
Тежина 26,4 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка