Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Adidas Клупа за стомачни

Клупа за стомачни Adidas
Photos
 • Видеа
 • Слики
Клупа за стомачни Adidas Клупа за стомачни Adidas Клупа за стомачни Adidas Клупа за стомачни Adidas
Adidas Клупа за стомачни

ID: 103393796 | SKU: 1000062823

Компактна и одлично изработена клупа со цврста метална конструкција која обезбедува ефикасно вежбање на грбот и долниот дел на стомакот. Клупата одговара за користење при различни вежби и обезбедува потпора за грбот и удобно држачи од пена.

6.990,00 ден.
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-554
Детали за производот

Користете го вашето тело за да ги зајакнете мускулите на грбот и стомакот. Adidas Essential Ab Bench - Клупата за вежбање ви ги овозможува сè што ви е потребно за вежбање на мускулите со висок интензитет.

Зајакнете го телото со тоа што ќе ги тонирате мускулите во горниот дел на телото. Ова е одлична стратегија која ќе ви овозможи да го подобрите целосниот физички изглед.

 • Клупата е соодветна за правење на различни вежби кои ви овозможуваат да го зајакнете телото, особено, стомакот и долниот дел на грбот со помош на отпорот од сопствената тежина.
 • Тонирањето на мускулите ви овозможува да согорувате повеќе калории и да го намалите масното ткиво.
 • Прилагодете ја висината и наклонот за да одговара на вашата програма на вежбање и вашето фитнес ниво.
 • Комбинирана со кардио вежби, Adidas Essential Клупата за вежбање ќе ви овозможи да ги зголемувате резултатите без да морате да посетувате фитнес сали и теретани.

Клупата вклучува бројни практични карактеристики кои се прилагодуваат со цел поголема удобност и ефикасност при вежбањето.

 • Прилагодлива висинакоја може да се прилагодува и постепено да се зголемува за потешки нивоа на вежбање.
 • Дебела подлога за грбот која ви овозможува дополнителна удобност за полесно и/или подолго вежбање.
 • Држачи од пена за нозете, кои имаат прилагодлива висина. Тие ќе ви помогнат цврсто да се држите со рацете или нозете.
 • Метална конструкција која е со компактна големина и долготрајна.
 • Ги има сите карактеристики кои се потребни за вежби со голем интензитет.
 • Ви нуди удобна и мека потпора за грбот.
 • Држачи од пена со прилагодлива висина за да се држите цврсто со рацете или нозете.
 • Квалитетно изработена метална конструкција.
Технички карактеристики
Димензија 133 x 34 x 70 см
Дополнителни карактеристики Прилагодлива висина
Материјал друго, метал, пена
Тежина 9,95 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка