Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Perfect Перфецт Аб-Страп - Држачи за вежбање

Перфецт Аб-Страп - Држачи за вежбање Perfect
Photos
 • Видеа
 • Слики
Перфецт Аб-Страп - Држачи за вежбање Perfect Перфецт Аб-Страп - Држачи за вежбање Perfect
Perfect Перфецт Аб-Страп - Држачи за вежбање

ID: 104803025 | SKU: 1000070906

Во сетот добивате 2 држачи за вежбање кои многу едноставно се прикачуваат на секоја стандардна шипка за на врата. Имаат високо - квалитетни најлонски ленти, перничиња од пена кои се отпорни на пот и целата конструкција е изрбаотена за долготрајна употреба. Максимална дозволена тежина на корисник е 100 кг.

Залиха: 3
1.490,00 ден.
Јавете ни се на 02 3094-554
Детали за производот

Вежбајте како професионалци во и обликувајте ги стомачните мускули кои отсекогаш сте ги посакувале!

Вежбите со Perfect Ab-Strap лентите ги таргетираат абдоменалните мускули и ви нудат ефикасно зголемување на мускулната сила и нивно обликување.

Ова е едноставен, но ефикасен реквизит со кој ќе вежбате во секое време.

 • Секој држач е направен со облога од пена која е отпорна на потење и ви нуди поголема удобност, давајќи му поддршка на вашето тело додека вежбате.
 • Професионалците ги користат овие држачи за склекови и подигнување на нзоете.
 • Со овие реквизити ги таргетирате абдоменалните мускули.
 • Ги тонирате и мускулите на рацете затоа што ги користите да се подигнете од подот.

Едноставни за местење и внимателно дизајнирани за да ви обезбедат удобност и безбедност.

Направени од високо - квалитетни материјали и првокласен начин на изработка, овие држачи ви обезбедуваат ефикасна поддршка.

 • Лесно се местат на секоја стандардна шипка за на врата.
 • Нудат максимална поддршка.
 • Секој држач е направен со облога од пена која е отпорна на потење и ви нуди поголема удобност
Технички карактеристики
Димензија 10,2 см x 49 см x 19 см
Максимална тежина на корисник 100 кг
Материјал најлон, пена, челик
Тежина 0,3 кг

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка