Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Наместо со новогодишни одлуки, почнете со промени!

  Наместо со новогодишни одлуки, почнете со промени!

  Започнете ја 2017-та фит. Хранете се здраво и вежбајте со справите - сега со попусти до 45%!

  Наместо со новогодишни одлуки, почнете со промени!

  Наместо со новогодишни одлуки, почнете со промени!

  Започнете ја 2017-та фит. Хранете се здраво и вежбајте со справите - сега со попусти до 45%!
 • Gymbit 2 in 1 Vibra Roller
  -47%

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски ролер за масажа, кој помага при намалување на болката, неудобноста и заморот, а дополнително ја зголемува циркулацијата на крвта.

  Редовна цена: 1.490,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller
  -47%

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски ролер за масажа, кој помага при намалување на болката, неудобноста и заморот, а дополнително ја зголемува циркулацијата на крвта.
 • Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Со Gymbit 2in1 Nordic stepper - ослободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

  Вашата цена: 5.990,00 ден.

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Oслободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.
 • Wonder Core Smart
  -25%

  Wonder Core Smart

  Фитнес справа сo 1.000 ден. ПОПУСТ!

  Wonder Core Smart
  -25%

  Wonder Core Smart

  Фитнес справа сo 1.000 ден. ПОПУСТ!
 

Фитнес

 
 

Спорт

 
 

Здрава исхрана

 
 

Најдете ја вашата цел

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Најдете ја вашата цел

Повеќе

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Совети за купување на идеалниот фитнес производ

  Спротувањето е идеален начин да го поминете времето бидејќи е здраво, забавно и одлично за оформување на вашето тело.
  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Најголемите митови за вежбањето

  Погрешните информации можат да доведат до контра ефекти од секоја активност. Токму затоа, треба да ги препознаете митовите за вежбањето и засекогаш да заборавите на нив.

  Прочитајте повеќе