Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Ab Trainer Фитнес справа
  -40%

  Ab Trainer Фитнес справа

  Иновативна фитнес справа која ви ги нуди сите придобивки од вежбањето во вашиот дом.

  Ефикасно зајакнете и тонирајте ги мускулите на абдоменот.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  Ab Trainer Фитнес справа
  -40%

  Ab Trainer Фитнес справа

  Иновативна фитнес справа која ви ги нуди сите придобивки.

 • Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Со Gymbit 2in1 Nordic stepper - ослободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.490,00 ден.

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Oслободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

 • Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Специјална понуда со подарок Stone Legend Giant Вок тава и Стаклен капак!

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

 • Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Луксузен спа-третман во Вашата бања! Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација, ги отстранува мртвите клетки на кожата и е одлично за намалување на целулитот.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација.

 • Wellneo Biofeedbac Појас
  ново

  Wellneo Biofeedbac Појас

  Wellneo Biofeedbac Појас
  ново

  Wellneo Biofeedbac Појас

  Појас за половина кој на неинвазивен начин го корегира телесното држење и со тоа ги елиминира болките во р’бетот и грбот.

 

Фитнес и спорт

 
 

Слабеење

 
 

Убавина и нега

 
 

Здравје и велнес

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе