Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Со Gymbit 2in1 Nordic stepper - ослободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.490,00 ден.

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Oслободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.
 • Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа
  -50%

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

  Искористете го максималниот ефект од секоја вежба со Gymbit Ab Slim Flex, справа која најбрзо ги обликува вашите абдоменални мускули!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа
  -50%

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

  Искористете го максималниот ефект од секоја вежба со Gymbit Ab Slim Flex, справа која најбрзо ги обликува вашите абдоменални мускули!
 • Maxiclimber Симулатор на спортско качување
  ново

  Maxiclimber Симулатор на спортско качување

  Maxiclimber е нов фитнес систем кој симулира качување, со што ќе го зајакнете телото и ќе ги добиете мускулите кои сте ги посакувале.

  Оваа справа го активира секој дел од вашето тело!

  Maxiclimber Симулатор на спортско качување
  ново

  Maxiclimber Симулатор на спортско качување

  Maxiclimber е нов фитнес систем кој симулира качување, со што ќе го зајакнете телото и ќе ги добиете мускулите кои сте ги посакувале.
 • Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Луксузен спа-третман во Вашата бања! Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација, ги отстранува мртвите клетки на кожата и е одлично за намалување на целулитот.

  Вашата цена: 1.490,00 ден.

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман
  ново

  Wellneo Spin Spa Апарат за спа-третман

  Нежно го чисти целото тело и ги опушта вкочанетите мускули. Помага за подобра циркулација.
 • Gymbit Maxiclimber

  Gymbit Maxiclimber

  Симулатор на спортско качување.

  Gymbit Maxiclimber

  Gymbit Maxiclimber

  Maxiclimber симулира качување, со што ќе го зајакнете телото и ќе ги добиете мускулите кои сте ги посакувале.
 

Фитнес

 
 

Спорт

 
 

Здрава исхрана

 
 

Најдете ја вашата цел

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе