Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Gymbit 6abs Shaper
  ново

  Gymbit 6abs Shaper

  Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд.

  Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Gymbit 6abs Shaper
  ново

  Gymbit 6abs Shaper

  Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд.
 • Gymbit Dynamic P1 - Лента за трчање
  -2.000 ден.

  Gymbit Dynamic P1 - Лента за трчање

  Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

  Редовна цена: 29.990,00 ден.

  Специјална цена: 27.990,00 ден.

  Gymbit Dynamic P1 - Лента за трчање
  -2.000 ден.

  Gymbit Dynamic P1 - Лента за трчање

  Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.
 • Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Со Gymbit 2in1 Nordic stepper - ослободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

  Вашата цена: 5.990,00 ден.

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Oслободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.
 • Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски 2 во 1 Ролер за масажа

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски 2 во 1 Ролер за масажа
 

Фитнес

 
 

Спорт

 
 

Здрава исхрана

 
 

Најдете ја вашата цел

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Најдете ја вашата цел

Повеќе

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Совети за купување на идеалниот фитнес производ

  Спротувањето е идеален начин да го поминете времето бидејќи е здраво, забавно и одлично за оформување на вашето тело.
  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Најголемите митови за вежбањето

  Погрешните информации можат да доведат до контра ефекти од секоја активност. Токму затоа, треба да ги препознаете митовите за вежбањето и засекогаш да заборавите на нив.

  Прочитајте повеќе