Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Wellneo Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Апарат за измазнување стапала

  Wellneo апаратот за пети е високо-квалитетен и неверојатно моќен. Со него ќе добиете професионални резултати во вашиот дом и ќе заштедите време и пари.

  Редовна цена: 1.580,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

  Wellneo Апарат за измазнување стапала
  -50%

  Wellneo Апарат за измазнување стапала

  Wellneo Extreme апаратот за измазнување на петите е високо-квалитетен и неверојатно моќен.
 • Gymbit 6abs Shaper
  ново

  Gymbit 6abs Shaper

  Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд.

  Користете го за тонирање на мускулите, рехабилитација или пак како дополнување на вежбите кои веќе ги правите

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Gymbit 6abs Shaper
  ново

  Gymbit 6abs Shaper

  Зајакнете и обликувајте ги стомачните мускули за само 20 минути дневно без труд.
 • Вкусно и здраво - Nutribullet со ПОДАРОК
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet со ПОДАРОК

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки.

  Специјална понуда со ПОДАРОК: Delimano Utile Електричен Апарат за палачинки во вредност од 1.490 Ден.

  Вкусно и здраво - Nutribullet со ПОДАРОК
  подарок

  Вкусно и здраво - Nutribullet со ПОДАРОК

  Добијте ги сите хранливи состојки од вашата храна и ефективно нахранете го вашето тело со хранливи состојки.
 • Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски 2 во 1 Ролер за масажа

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Gymbit 2 in 1 Vibra Roller

  Повеќенаменски 2 во 1 Ролер за масажа
 

Фитнес

 
 

Спорт

 
 

Здрава исхрана

 
 

Најдете ја вашата цел

 
 

Акција

 
trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Најдете ја вашата цел

Повеќе

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Совети за купување на идеалниот фитнес производ

  Спротувањето е идеален начин да го поминете времето бидејќи е здраво, забавно и одлично за оформување на вашето тело.
  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Најголемите митови за вежбањето

  Погрешните информации можат да доведат до контра ефекти од секоја активност. Токму затоа, треба да ги препознаете митовите за вежбањето и засекогаш да заборавите на нив.

  Прочитајте повеќе