Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Имајте го телото кое го посакувате во 2018-та
  до -50%

  Имајте го телото кое го посакувате во 2018-та

  Стартот на годината е најдобар за нови почетоци. А вие можете да имате ново, посекси, поздраво, повитко и посилно тело.

  Специјална понуда на справи и реквизити со ПОПУСТ!

  Имајте го телото кое го посакувате во 2018-та
  до -50%

  Имајте го телото кое го посакувате во 2018-та

  Стартот на годината е најдобар за нови почетоци. А вие можете да имате ново, посекси, поздраво, повитко и посилно тело.

 • Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Со Gymbit 2in1 Nordic stepper - ослободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

  Редовна цена: 5.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.490,00 ден.

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер
  -25%

  Gymbit 2in1 Nordic - Повеќенаменски степер

  Oслободете се од вишокот масни наслаги и обликувајте цврсти мускули - на лесен и забавен начин.

 • Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Специјална понуда со подарок Stone Legend Giant Вок тава и Стаклен капак!

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Nutribullet Екстрактор на хранливи состојки

  Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

 • Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа
  -50%

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

  Искористете го максималниот ефект од секоја вежба со Gymbit Ab Slim Flex, справа која најбрзо ги обликува вашите абдоменални мускули!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа
  -50%

  Gymbit Ab Slim Flex Фитнес справа

  Искористете го максималниот ефект од секоја вежба со Gymbit Ab Slim Flex, справа која најбрзо ги обликува вашите абдоменални мускули!

 • Wellneo Biofeedbac Појас
  ново

  Wellneo Biofeedbac Појас

  Wellneo Biofeedbac Појас
  ново

  Wellneo Biofeedbac Појас

  Појас за половина кој на неинвазивен начин го корегира телесното држење и со тоа ги елиминира болките во р’бетот и грбот.

 

Фитнес

 
 

Спорт

 
 

Здрава исхрана

 
 

Најдете ја вашата цел

 
 

Акција

 

Најпродавани производи

trkac-osum-nedeli
trkac-osum-nedeli

Тркач/ка за само 8 недели

statii
statii

Статии

Топ понуди

 

Статии и Водичи

Водичи
|
Статии
 • Водичи за купување

  Вежби за тонирање на градите со помош на фитнес справи

  Почетна положба- следете ги инструкциите на машината и одберете ја посакуваната тежина. Цврсто фатете ги рачките над рамената а дланките треба да бидат свртени кон надвор.

  Прочитајте повеќе
 • Совети од експерт

  Од кауч на тркачка патека. Ти можеш!

  Зошто треба да почнете со трчање? Затоа што наеднаш прескокнувате многу пречки и сте поблиску до вашата цел!
  Прочитајте повеќе