Кошничка за купување

Во моментов е празна!

tooltip after the triger
LA right banner 1
Жешки летни попусти

Плаќање на рати

Mожете да плаќате на рати, со кредитна картичка, според договорот кој го имате со банката.

15 дневна гаранција

Доколку не сте задоволни од нарачаниот производ, вратете го во рок од 15 дена, неотпакуван и некористен.

Достава / испорака

Нарачаните производи ги плаќате при приемот, а ќе Ви бидат испратени по една од поштенските служби.
Бесплатен е-магазин
Добивај совети, статии, вежби и најдобри фитнес понуди - во Инбокс!
Пријави се!
Најнови статии
U-Slender - Појас за слабеење
2.490,00 Ден.
1.990,00 Ден.
Tunturi Go Bike 30 Bike - Собен велосипед
22.990,00 Ден.
Tunturi Go Bike 30 Bike - Собен велосипед
22.990,00 Ден.
Walkmaxx Патики за трчање 2.0
2.990,00 Ден.
2.390,00 Ден.
Чоколаден шејк
1.980,00 Ден.
590,00 Ден.
U-Slender 2 - Појас за слабеење
2.890,00 Ден.
2.390,00 Ден.
Door Way Gym – Фитнес реквизит
1.990,00 Ден.
990,00 Ден.